Tasarımcılar İçin En İyi Beş Tasarım Blogu

  • Yayınlayan: logonuzburada16

Tasarımcılar yaratıcı insanlardır. Yaratıcı olabilmek ve sürekli farklı fikirleri taze tutabilmek için de birçok kaynaktan beslenmeleri gerekir.

Görsel olarak sürekli beslenmek için ise internet onlar için tam bir bilgi deposudur. Hal böyle olunca birçok sanatçıyı yakından takip ederler.Sürekli yenilenerek kendi çalışmalarında farklılıklar yaratırken dünyadan ilham almak isterler.

Her tasarımcının beslendiği ve beslenmek isteyeceği çeşitli sanatçılar ve bloglar vardır. Sizler için bunları derlemeye çalıştık. Belki bir çoğunu biliyorsunuz veya ilk defa duyacaksınız.

İşte sizler için derlediğimiz 5 tasarım bloğu;

1.Creative Bloq

Yaratıcılığı baş tacı ediniyorsanız işte tam size göre bir blog! Creative bloq sizlere web tasarım, grafik tasarım, 3D ve digital sanatlar olmak üzere birçok kaynağa erişme imkanı sunuyor. Güncel içeriği ile en yeni tasarım trendlerini takip etmeniz mümkün.


2. Behance

Tasarımcıların vazgeçilmezi olan behance, yaratıcı çalışmalarınızı göstermek ve yaratıcı çalışmalar keşfetmek için mükemmel bir platform. Behance de bir porfolyo oluşturabilir ve bunu geniş kitlelere sunabilirsiniz. Tasarıma dair yok, yok.

3.Tasarımcının El Çantası

Başarılı tasarımcı Hasan Yalçın’ın logo’dan web arayüze kısacası bloğun ismine ithafen tasarımcıya lazım olan her konuda engin tecrübelerini paylaştığı bu güzel platformda ihtiyacımız olan herşey mevcut!

4. Yakuter

Yakuter.com sizler için yeni web girişimleri hakkında farklı kaynaklardan bilgi sağlarken aynı zamanda tasarım ve programlama konusunda farklı teknikler gösteriyor. 2006’dan beri bilişim teknolojileri hakkında bizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

5.DesingFloat

Grafik tasarım, web tasarım, fotoğrafçılık ve birçok tanıtım videosuyla ilgili detaylı bilgiye ulaşabileceğiniz designfloat tam bir yardımcı!

Yazar: logonuzburada16

Bir cevap yazın