Kullanım Şartları

Logonuz Burada > Kullanım Şartları

Logonuz Burada (bundan böyle site olarak anılacaktır) siteye üye olan kullanıcılar aşağıdaki kullanım şartları sözleşmesini okumuş, anlamış, kabul ve beyan etmiş sayılırlar.

 1. Site; Kükürtlü Mahallesi Kükürtlü Caddesi Horoz Apt. No:34/2 K:2 D:2 adresinde faaliyetleri yöneten ÇILGIN PİKSELLER BİLGİ TEKNOLOJİLERİ -SUAT TÜRKER. tarafından işletilmektedir. Bundan böyle logonuzburada.com olarak adlandırılacaktır.
 2. Siteye giren ve üye olan kullanıcılar mail adresi ve diğer kişisel bilgilerini doğru olarak verdiklerini kabul ve beyan ederler. Logonuzburada.com, siteye üye olunurken verilen giriş bilgilerinin
  doğru olmamasından sorumlu değildir.
 3. Kullanıcılar siteye girdikleri bilgi ve içeriğin özel veya gizli bir bilgi olmadığını kabul eder. Herkese açık alanlara girilen bilgi ve içeriği, logonuzburada.com kullanabilme hakkını saklı tutar.
 4. Site üyeliği sadece kişiseldir. Başka bir kişi veya kuruma devredilemez, satılamaz. Bu gibi durumlarda logonuzburada.com, bahsi geçen kullanıcı hesabını durdurabilir.
 5. logonuzburada.com, kullanıcının siteye girdiği içerik ve eserlerin telif hakkı ihlallerinden sorumlu tutulamaz. Bu tür durumları kontrol etme sorumluluğu da yoktur.
 6. İş sonunda alıcı, iş için yorumda bulunur.
 7. Bu sözleşmenin ihlali halinde, zarar görenin bütün kayıp ve tazminatlarını, siteyi kullanan ve ihlale yol açan üye kullanıcı karşılayacaktır.
 8. Logonuzburada.com verdiği hizmet karşılığında gelir elde ettiği kalemler için fatura kesmektedir. Sadece gerçekleşen satışlar ve iptal edilen tasarımların hizmet bedeli için faturalandırma işlemi yapılmaktadır..
 9. Logonuzburada.com herhangi bir ikazda bulunmaya ihtiyaç duymadan gerekli gördüğü üye kullanıcıları sistemden uzaklaştırma hakkına sahiptir.
 10. Teknik aksaklıklardan dolayı sitede meydana gelebilecek sorun, hata ve gecikmelerden logonuzburada.com sorumlu değildir.
 11. Logonuzburada.com, siteye üye olan kullanıcıların şahsi bilgilerini ve eposta adreslerini, logonuzburada.com haricinde hiçbir kişi veya kuruma pazarlamayacağını, para veya başka bir takas karşılığında vermeyeceğini taahhüt eder.
 12. Logonuzburada.com yapılan tasarımlardan memnun kalınmaması halinde üye kullanıcılara ödedikleri bedelin  %50`ni hizmet bedeli olarak keserek ve kesilen bedeli  faturalandırarak geri iade edecektir.
 13. Kullanıcı, kendisine gönderilen tasarıma 7 gün içerisinde itiraz etmez ve açıkça onaylamaz ise tasarımı onaylamış kabul edilir; bu durumdan sonra tasarımda gözden geçirme veya yeniden tasarım talep edilemez.